TS192F11CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Afbeelding kan representatie zijn. Zie specificaties voor productdetails.
Productoverzicht
Onderdeel nummer: TS192F11CDT
Fabrikant / Merk: CTS Electronic Components
Productomschrijving CRYSTAL 19.200000 MHZ
Datasheets: 1.TS192F11CDT.pdf2.TS192F11CDT.pdf
RoHs-status Loodvrij / RoHS-conform
Voorraad conditie 212921 pcs stock
Verschepen van Hong Kong
Zending manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 212921 pcs
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
1000 pcs
Offerte aanvragen
  • Aantal:
Geef ons uw richtprijs als de hoeveelheden groter zijn dan de weergegeven prijzen.
  • Onderdeel nummer
  • Bedrijfsnaam
  • contactnaam
  • E-mail
  • Bericht
Specificaties van TS192F11CDT
Onderdeel nummer TS192F11CDT Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 19.200000 MHZ Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 212921 pcs Data papier 1.TS192F11CDT.pdf2.TS192F11CDT.pdf
Type MHz Crystal Size / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serie ATSSMTS ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos HC-49/US
Temperatuur -20°C ~ 70°C Operating Mode Fundamental
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Belastingscapaciteit 18pF
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.169" (4.30mm)
Frequency Tolerance ±10ppm frequentie Stabiliteit ±10ppm
Frequentie 19.2MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
gedetailleerde beschrijving 19.2MHz ±10ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US